Sme výhradný dovozca výrobkov Tecnoware ®


Príslušenstvo k UPS

SNMP moduly

 
NetAgent

 
NET AGENT: EXTERNÝ SNMP INTERFACE
NetAgent je SNMP (Simple Network Management Protocol) interface umožňujúci pripojenie a konfiguráciu UPS cez počítačovú sieť LAN. Je to externý modul pripojujúci sa do RS232 (sériového) portu UPS. Modul je kompatibilný so všetkými nami predávanými UPS.
V súprave sa dodáva aj CD ROM so softwarom pre riadenie UPS pod bežnými operačnými systémami.
 

Leták PDF (angl.)

NetAgent

 
NET AGENT: INTERNÝ SNMP INTERFACE
NetAgent je SNMP (Simple Network Management Protocol) interface umožňujúci pripojenie a konfiguráciu UPS cez počítačovú sieť LAN. Je to interný modul určený na inštaláciu do pred pripraveného slotu v UPS. Modul je kompatibilný so všetkými UPS EVO DSP 1.2MM, EVO DSP 2.4MM; EVO DSP 3.6MM, EVO DSP 6.0MM, EVO DSP 10.0MM a je tiež použiteľný aj pre EVO DSP 6.0RM, EVO DSP 10.0RM;
V súprave sa dodáva aj CD ROM so softwarom NETILITY, CLIENTMATE, SNMPVIEW, ktoré fungujú pod bežnými operačnými systémami (napr. Windows, OS Mac, Linux).

Leták PDF (angl.)

NetAgent

 
NET AGENT: INTERNÝ SNMP INTERFACE
NetAgent je SNMP (Simple Network Management Protocol) interface umožňujúci pripojenie a konfiguráciu UPS cez počítačovú sieť LAN. Je to interný modul určený na inštaláciu do pred pripraveného slotu v UPS. Modul je kompatibilný so všetkými UPS rady EVO 1-3 kVA, EVO 4-15 kVA, EVO TM 6-15 kVA, EVO RT 1-3 kVA.
V súprave sa dodáva aj CD ROM so softwarom NETILITY, CLIENTMATE, SNMPVIEW, ktoré fungujú pod bežnými operačnými systémami (napr. Windows, OS Mac, Linux).

Leták PDF (angl.)

NetAgent

 
NET AGENT: INTERNÝ SNMP INTERFACE
NetAgent je SNMP (Simple Network Management Protocol) interface umožňujúci pripojenie a konfiguráciu UPS cez počítačovú sieť LAN. Je to interný modul určený na inštaláciu do pred pripraveného slotu v UPS. Modul je kompatibilný so všetkými UPS rady EVO DSP TT a rady EVO DSP TM.

 

Ostatné príslušenstvo k UPS

 

 
Vzdialený ovládací panel UPS
Vzdialený ovládací panel pre UPS EVO DSP typu TT/TM. Zabezpečuje úplnú kontrolu a nastavovania UPS. Je to presná replika ovládacieho panela UPS s LCD displejom a led diódami zobrazujúce aktuálny stav UPS. Pre zabezpečenie správneho fungovania vzdialeného ovládacieho panelu i počas výpadku verejnej elektrickej siete, je vybavený vnútornými batériami.

Leták PDF (angl.)

 
Power Switch 16A
Switch prepína 2 nezávislé vstupy na jeden výstup. Ak zlyhá Master vstup tak switch automaticky prepne na Slave vstup. Využiť sa dá aj ako externý bypass pre UPS do 16A. Je inštalovateľný do rack stojanu. Ideálne riešenie pre jedno kritické vstupné zariadenia.

Leták PDF

 
Interný reléový modul EVODRY1
Interný interface s bezpotenciálovými výstupmi pre UPS EVO 1.0 RT - 2.0 RT - 3.0 RT, pripravený na inštaláciu do príslušného slotu v UPS. Obsahuje 4 relé sledujúce výpadok siete, nízke napätie batérie, použitie bypassu a poruchu UPS. K dispozícii sú výstupy NC alebo NO.

Leták PDF (angl.)

 
Interný reléový modul EVODRY2
Interný interface s bezpotenciálovými výstupmi pre UPS EVO 4 - 15 kVA a EVO TM 6 - 15 kVA, pripravený na inštaláciu do príslušného slotu v UPS. Obsahuje 4 relé sledujúce výpadok siete, nízke napätie batérie, použitie bypassu a poruchu UPS. K dispozícii sú výstupy NC alebo NO.

 
Interný reléový modul EVODRY3
Interný interface s bezpotenciálovými výstupmi pre UPS EVO DSP 1.2MM-2.4MM-3.6MM-6.0MM-10.0MM a UPS EVO 6.0RM-10.0RM UPS, pripravený na inštaláciu do príslušného slotu v UPS. Obsahuje 4 relé sledujúce výpadok siete, nízke napätie batérie, použitie bypassu a poruchu UPS. K dispozícii sú výstupy NC alebo NO.

Leták PDF (angl.)

 
Skrinka bypasu na údržbu UPS.
Je vhodná len pre UPS EVO a EVO RACK TOWER. Ľahká a bezpečná inštalácia pomocou externých káblov do IEC zásuviek a vidlíc na zadnej strane skrinky. Súčasťou dodávky aj montážne príslušenstvo na stenu a aj do 19" skríň (výška 2U).

Leták PDF (angl.)

 
RACK MOUNT KIT
Je súprava pre montáž UPS EVO 1.0 - 2.0 - 3.0 RT alebo EVO DSP 6.0 - 10.0 RM, prípadne akuboxov do 19" skríň. Súprava obsahuje 2 kovové držiaky s dĺžkou nastaviteľnou od 45 do 83 cm. Maximálna nosnosť 80 kg. Dodávané kompletne aj s upevňovacími skrutkami.

Leták PDF (angl.)

 
Power strip
je multizásuvka (s 8 zásuvkami) inštalovateľná do 19" rack skrine. Veľkosť 1U.
Na špeciálnu objednávku sa dodáva aj vyhotovenie s prepäťovou ochranou, ale počtom zásuviek zníženým na 6.

Leták PDF (angl.)