Preskočiť na obsah

ON Line UPS s jednofázovým vstupom aj výstupom

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom spoločnosti TECNOWARE S.R.L. pre SR.

UPS (Uninterruptible Power Supply) pracujúce na technológii ON Line s dvojitou konverziou bez transformátora sú riadené DSP procesorom (Digital Signal Procesor), vďaka ktorému majú širšie možnosti užívateľského nastavenia a na výstupe ešte kvalitnejšie napätie s minimálnym kolísaním.

UPS majú usmerňovače s IGBT technológiou, statický bypass a sú vybavené LED alebo multifunkčným grafickým LCD displejom z ktorého sa dajú odčítať potrebné informácie ako: vstupné/výstupné napätie, vstupná/výstupná frekvencia, stav nabitia/vybitia batérií, alebo indikácia zaťaženia UPS.

UPS na LCD displeji tiež zobrazuje svoj aktuálny pracovný režim a aktuálny tok elektrickej energie v danom režime. Vďaka pracovnému režimu Frequency convert môžu UPS pracovať na vstupe a výstupe s frekvenciami 50 alebo 60 Hz.

V normálnom režime ak UPS detekuje výpadok verejnej siete alebo jej prepätie, automaticky sa prepína do batériového režimu. V tomto režime je výstup napájaný z batérií cez menič. Po obnovení napájania z verejnej siete alebo odznení prepätia sa UPS za pár sekúnd prepne do normálneho režimu.

ON Line UPS s LED displejom a výkonom 1kVA

EVO DSP PLUS 1000

Menovitý výstupný výkon: 1000VA

ON Line UPS s LCD displejom a výkonom do 4kVA

UPS sa dajú prevádzkovať vo vodorovnej polohe alebo s dodávaným stojanom aj v zvislej polohe. Displej je otáčateľný podľa polohy UPS.

Výstupné napätie a jeho frekvencia sa dajú ovládať z predného panelu. Komunikačné porty USB a RS232.

Inteligentný slot pre vstavanie reléového modulu.

Pre zabudovanie UPS do 19″ skríň je potrebný Rack Mount Kit.

EVO DSP PLUS 1200 RACK TOWER

Menovitý výstupný výkon: 1200VA, výška 2U, vstavané batérie 2 x 12V/9Ah, doba autonómie 10 min., externé akumulátory sa nedajú pripojiť.

EVO DSP PLUS 2400 RACK TOWER

Menovitý výstupný výkon: 2400VA, výška 2U, vstavané batérie 4 x 12V/9Ah, doba autonómie 10 min., externé akumulátory sa nedajú pripojiť.

EVO DSP PLUS 3600 RACK TOWER

Menovitý výstupný výkon: 3600VA, výška 2U, vstavané batérie 6 x 12V/9Ah, doba autonómie 10 min., dobu autonómie možno predĺžiť pripojením „Battery boxu”.

Battery box pre UPS EVO DSP PLUS 3600 RACK TOWER

Battery box sa dodáva bez batérií alebo s batériami, je určený pre použitie 6 alebo 12 akumulátorov 12V / 9Ah. Každý Battery box má vlastnú vstavanú nabíjačku a ľahko sa pripája k UPS. Počet Battery boxov nie je obmedzený. Dajú sa inštalovať do 19″ skríň alebo zvislo do dodávaného stojanu. Akumulátory majú ochranu proti tepelnému preťaženiu.

ON Line UPS do 19″skríň a výkonom 6kVA a 10kVA

Tieto UPS neobsahujú vstavané batérie a vtedy slúžia ako stabilizátory siete. Kolísanie vstupného napätia od 176 do 300 V str. redukujú na kolísanie ±1% od nastavenej menovitej hodnoty a zlepšujú účinník na 0,99.

Externý Battery box (pre činnosť ako UPS) je určený pre 16ks batérií s kapacitou 7,2 až 11 Ah.

EVO DSP PLUS RACK MOUNT 6.0 – PF 0.9

Menovitý výstupný výkon: 6000VA

EVO DSP PLUS RACK MOUNT 10.0 – PF 0.9

Menovitý výstupný výkon: 10000VA

Battery box pre UPS EVO DSP PLUS RACK MOUNT 6.0 – PF 0.9 a 10.0 – PF 0.9

Každý Battery box má výšku 3U, vlastnú vstavanú nabíjačku a ľahko sa pripája k UPS. Počet Battery boxov nie je obmedzený. Dajú sa inštalovať do 19″ skríň. Battery box je určený pre použitie 16 akumulátorov s kapacitou 7,2 až 11Ah.