Preskočiť na obsah

ON Line UPS

UPS (Uninterruptible Power Supply) pracujúce na technológii ON Line sú riadené DSP procesorom (Digital Signal Procesor), vďaka ktorému majú širšie možnosti užívateľského nastavenia a na výstupe ešte kvalitnejšie napätie s minimálnym kolísaním. UPS sú vybavené LED alebo multifunkčným grafickým LCD displejom z ktorého sa dajú odčítať potrebné informácie ako: vstupné/výstupné napätie, vstupná/výstupná frekvencia, stav nabitia/vybitia batérií, alebo indikácia zaťaženia UPS.

UPS na LCD displeji tiež zobrazuje svoj aktuálny pracovný režim a aktuálny tok elektrickej energie v danom režime. Vďaka pracovnému režimu Frequency convert môžu UPS pracovať na vstupe a výstupe s frekvenciami 50 alebo 60 Hz.

V normálnom režime ak UPS detekuje výpadok verejnej siete alebo jej prepätie, automaticky sa prepína do batériového režimu. V tomto režime je výstup napájaný z batérií cez menič. Po obnovení napájania z verejnej siete alebo odznení prepätia sa UPS za pár sekúnd prepne do normálneho režimu.

UPS s technológiou ON Line sa dodávajú s jednofázovým vstupom aj výstupom (ich označenie obsahuje „MM”), s trojfázovým vstupom a jednofázovým výstupom (ich označenie obsahuje „TM”) a s trojfázovým vstupom aj výstupom (ich označenie obsahuje „TT”).

Vyberte si UPS s technológiou ON Line

ON Line UPS s jednofázovým vstupom aj výstupom

ON Line UPS s jednofázovým vstupom aj výstupom a LED displejom

ON Line technológia s dvojitou konverziou bez transformátora. Usmerňovače s IGBT technológiou. Statický bypass.

EVO DSP PLUS 1.0 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 1000VA

EVO DSP PLUS 1.5 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 1500VA

EVO DSP PLUS 3.0 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 3000VA

EVO DSP PLUS 4.5 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 4500VA

ON Line UPS s jednofázovým vstupom aj výstupom, LCD displejom a výkonom do 6,8kVA

ON Line technológia s dvojitou konverziou bez transformátora. Usmerňovače s IGBT technológiou. Výstupné napätie a jeho frekvencia sa dajú ovládať z predného panelu. Komunikačné porty USB a RS232. Statický bypass.

EVO DSP PLUS LCD 1.2 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 1200VA

EVO DSP PLUS LCD 2.4 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 2400VA

EVO DSP PLUS LCD 3.6 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 3600VA

EVO DSP PLUS LCD 6.8 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 6800VA

ON Line UPS s jednofázovým vstupom aj výstupom, LCD displejom a výkonom 8kVA až 12kVA

ON Line technológia s dvojitou konverziou bez transformátora. Usmerňovače s IGBT technológiou. Výstupné napätie a jeho frekvencia sa dajú ovládať z predného panelu. Komunikačné porty USB a RS232. Statický a manuálny bypass.

Priamo do telesa UPS je možné umiestniť 16 akumulátorových batérií s maximálnou kapacitou 11Ah. Predĺženie doby autonómie sa dá dosiahnuť pripojením externého „Battery boxu”.

EVO DSP PLUS LCD 8.0 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 8000VA

EVO DSP PLUS LCD 10.0 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 10000VA

EVO DSP PLUS LCD 12.0 MM HE

Menovitý výstupný výkon: 12000VA

Battery box pre EVO DSP PLUS LCD 8 – 10 – 12kVA

Pre 16/32/48/64 batérií s maximálnou kapacitou 11Ah

ON Line UPS s jednofázovým vstupom aj výstupom, do 19″skríň a výkonom 1,3kVA až 10kVA

ON Line technológia s dvojitou konverziou bez transformátora. Usmerňovače s IGBT technológiou. Výstupné napätie a jeho frekvencia sa dajú ovládať z predného panelu. Komunikačné porty USB a RS232. Statický bypass. Inteligentný slot pre vstavanie reléového modulu.

UPS sú prednostne určené na zabudovanie do 19″ skríň (potrebný je Rack Mount Kit). S použitím dodávaného stojanu je možné UPS umiesniť ako samostatne stojacu v zvislej polohe.

EVO DSP MM 1.3 RACK TOWER HE

Menovitý výstupný výkon: 1300VA, výška 2U, vstavané batérie 2 x 12V/9Ah

EVO DSP MM 2.6 RACK TOWER HE

Menovitý výstupný výkon: 2600VA, výška 2U, vstavané batérie 4 x 12V/9Ah

EVO DSP MM 4.0 RACK TOWER HE

Menovitý výstupný výkon: 4000VA, výška 2U, vstavané batérie 6 x 12V/9Ah. Dobu autonómie možno predĺžiť pripojením „Battery boxu”.

Battery box pre UPS EVO DSP MM 4.0 RACK TOWER HE

Každý Battery box má vlastnú vstavanú nabíjačku a ľahko sa pripája k UPS. Počet Battery boxov nie je obmedzený. Dajú sa inštalovať do 19″ skríň alebo zvislo do dodávaného stojanu. Battery box je určený pre použitie 6 alebo 12 akumulátorov 12V / 9Ah. Akumulátory majú ochranu proti tepelnému preťaženiu.

EVO DSP MM 6.0 RACK MOUNT HE

Menovitý výstupný výkon: 6000VA, výška 2U, bez batérií. Dobu autonómie určuje kapacita batérií pripojeného „Battery boxu”.

EVO DSP MM 10.0 RACK MOUNT HE

Menovitý výstupný výkon: 10000VA, výška 3U, bez batérií. Dobu autonómie určuje kapacita batérií pripojeného „Battery boxu”.

Battery box pre UPS EVO DSP MM 6.0 a 10.0 RACK MOUNT HE

Každý Battery box má výšku 3U, vlastnú vstavanú nabíjačku a ľahko sa pripája k UPS. Počet Battery boxov nie je obmedzený. Dajú sa inštalovať do 19″ skríň. Battery box je určený pre použitie 16 akumulátorov s kapacitou až 11Ah. Akumulátory majú ochranu proti tepelnému preťaženiu a dajú sa vymieňať „za chodu” (hot swap).