Preskočiť na obsah

Široká škála zdrojov neprerušovaného napájania UPS

Tento prehľad UPS slúži na rýchlu orientáciu dodávaných zariadení. Po výbere skupiny zariadení (UPS) Vám predstavujeme jednotlivé dodávané výrobky vrátane ich obrázkov, technických listov a vyhlásení o zhode.

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom spoločnosti TECNOWARE S.R.L. pre SR.

Na slovenský trh prinášame zdroje neprerušovaného napájania (UPS) vyznačujúce sa vysokou spoľahlivosťou prevádzky, pokrokovej konštrukcie a schopné pokryť všetky požiadavky stanovené zákazníkom.

Dlhoročné skúsenosti s návrhom, dodávkami a realizáciou celých komplexných systémov neprerušovaného napájania sú zárukou, že na všetky otázky naši pracovníci odpovedia kvalifikovane so znalosťou veci a pomôžu Vám aj s výberom správnych typov UPS.

Line-interactive UPS

Line-interactive UPS sú určené pre neprerušované napájanie v menších a domácich kanceláriách, napríklad na zálohu pracovných počítačov.

On-Line UPS: 1f vstup aj výstup

On-Line UPS s jednofázovým vstupom aj výstupom sú určené pre neprerušované napájanie v priestoroch, kde je k dispozícii len jednofázové napájanie z verejnej siete, ako napríklad monitorovacie miestnosti CCTV (priemyselnej televízie) a podobne.

On-Line UPS: 3f vstup a 1f výstup

On-Line UPS s trojfázovým vstupom a jednofázovým výstupom sú určené pre neprerušované napájanie v priestoroch, kde pre činnosť pripojených zariadení postačuje jednofázové napájanie, ale je dostupná trojfázová verejná sieť. Týmto riešením sa zvyšuje spoľahlivosť, lebo výpadok jednej alebo aj dvoch fáz verejnej siete neobmedzí prevádzku pripojených zariadení a napájenie z batérií sa uplatní až po výpadku všetkých troch fáz verejnej siete.

On-Line UPS: 3f vstup aj výstup

On-Line UPS s trojfázovým vstupom aj výstupom sú určené pre neprerušované napájanie zariadení vyžadujúcich trojfázové napájanie alebo rozsiahlejších sietí, kde sú zariadenia pripojované k rôznym fázam verejnej siete.

On-Line UPS: Modulárne UPS

Modulárne On-Line UPS s trojfázovým vstupom aj výstupom sú najmodernejším typom UPS. Modulárne UPS sú škálovateľné, a teda rastú s potrebami vašej spoločnosti. Pri požiadavke na zvýšenie výkonu UPS nie je treba vymeniť celú UPS, stačí doplniť ďalši modul do existujúcej UPS.

On-Line UPS do 19″ skríň

Výber rôznych On-Line UPS a battery boxov, ktoré sú primárne určené na montáž do štandardných 19″ skríň. V prípade potreby vyššieho výkonu, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky.

Príslušenstvo UPS

Príslušenstvo UPS obsahuje prehľad doplnkových dielov k UPS, ktoré zvyšujú komfort ovládania UPS alebo zlepšujú manipuláciu pri servise a údržbe UPS.